Prvá návšteva floatu

Home

Prvá navšteva floatu

Prvá navšteva floatu

Všetko čo potrebujete vedieť pred a počas terapií u nás

Odpovede na najčastejšie otázky

REZERVÁCIA

Radi by ste si masáž užili v konkrétnom termíne? Dajte nám čo najskôr vedieť, aby sme Vám mohli vyjsť v ústrety. Pokiaľ Vám nezáleží na dátume ani hodine, stačí sa ozvať a spoločne nájdeme najbližší voľný termín. Stačí nám zavolať 0949 584 585

PRED FLOAT TERAPIOU

Doporučujeme prísť najmenej 10 minút pred začiatkom. Bezprostredne pred floatingom nejedzte tažké jedlá, nepite kávu a energetické nápoje. Čerstvé holenie môže taktiež byť nekomfortné. Ujistite sa, že ste si odfarbovali vlasy najmenej 14 dní pred vstupom do floatu.

ZDRAVOTNÝ STAV

O akýchkoľvek zdravotných komplikáciách nás informujte pred floatom. Radi by sme vás upozornili, že nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadné zhoršenie zdravotného stavu.

KĽUDNÉ PROSTREDIE

Záleží nám na tom, abyste si u nás oddýchli. Preto si, prosím, po príchode do salónu prepnite zvonenie telefónu do tichého režimu bez vibrácií. Zároveň vás prosíme, abyste konverzaciu udržovali na minime.

TEHOTENSTVO

V prípade, že ste tehotná, informujte nás vopred. Floating je pre Vás veľmi odporučený.

PRED FLOATINGOM

Doporučujeme odložiť všetky šperky vrátane hodiniek. Využiťe košík alebo recepciu.
 Dôkladne sa osprchujte šampónom a mydlom. Potom si ľahnite na chrbát do floatovej vane a počkajte kým sa začne voda napúšťať Pred floatingom doporučujeme vybrať kontaktné šošovky. Do floatovej vane vstupujte nahý. Pred vstupom do floatovej vane si vysušte tvár a ujistite sa, že sa vám slaná voda nedostane do očí.

POČAS FLOATINGU

Počas terapie sa uvoľnite a relaxujte. Hlboká relaxácia môže prejsť aj v spánok a rozhodne si ho nehambite dopriať! Prosím, informujte naše terapeutky ihneď o nespokojnosti či o zníženom komforte.

PO FLOATE

Neponáhľajte sa a usaďte sa v pohodlnom kresle a ponúknite sa pripraveným čajom. Pokiaľ by ste boli s hocičím nespokojní, neváhajte nás o tom informovať. Chceme sa neustále zlepšovať a budeme Vám vďačný za akúkoľvek spätnú väzbu. Napíšte nám na info@siamspa.sk

Kontakt

Get In Touch

    document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

    Call Now