Thajské masáže Bratislava

[mkdf_accordion layout=”simple”][mkdf_accordion_tab title_tag=”h4″ title=”Thajská masáž”]

Pri Thajskej masáži sa vyvíja jemný tlak na energetické dráhy, spolu s pomalými a plynulími cvikmi, ktoré sa využívajú aj pri cvičení jógy dôjde postupne k uvoľneniu celého tela. Vďaka tomuto jedinečnému typu masáže, ktoré v sebe skrýva strečing, umenie jógy, meditáciu, reflexológiu, akupresúru,  dochádza k obnoveniu toku energie do celého tela.

Počas celej masáže masérka jemne manipuluje s Vašim celým telom, ktoré formuje do rôznych polôh, čím dochádza k stimulácii energetických línií, uvoľneniu energie, ktorá je zablokovaná v meridiánoch, a tým dochádza k úľave od napätia a bolesti, dochádza k vyrovnaniu energií (chi ) v tele a zároveň k podpore hojenia

[/mkdf_accordion_tab][mkdf_accordion_tab title_tag=”h4″ title=”Trigger point masáž”]

Je to jedna z najefektívnejších a najvyužívanejších masáží. Aplikuje sa tlak na mäkké časťi tela klienta podľa potreby, pričom sa najmä stimuluje koža, podkožie a svaly. Má veľmi povzbudzujúci účinok na lymfatický sytém, krvné riečisko, šlachy, klbové púzdra, vplyva na uvoľnenie svalstva a hlavne na odstránenie bolestivých a problematických trigger points. Trigger point masáž harmonizuje psychycké napätie, zmierni únavu, čo má vynikajúci vplyv na zvýšenie svalovej výkonnosti.

[/mkdf_accordion_tab][/mkdf_accordion]
[mkdf_accordion layout=”simple”][mkdf_accordion_tab title_tag=”h4″ title=”Masáž hlavy a šije”]

Je zameraná na hlavu a vlasy, ale aj tvár, krk, plecia a ramená. Prevádza sa v pomalom tempe v sede cez oblečenie.

V hlave a krku sa hromadia všetky naše negatívne emócie, úzkosti, naše trápenie a stres. Na hlave a tvári je veľké množstvo nervových zakončení, preto masáž sa prevádza miernym tempom, aby sme uvoľnili blokády a nahromadené napätie. Masáž zmierňuje príznaky stresu, poskytuje úľavu, upokojenie a celkovú relaxáciu. Neúčinkuje len na fyzickej úrovni, ale ovplyvňuje aj naše emócie, upokojuje dušu, pomáha pri rozvoji našej komunikácii a porozumenia.

[/mkdf_accordion_tab][mkdf_accordion_tab title=”Športová masáž”]

Najúčinnejšia je masáž prípravná/relaxačná, ktorá má celkovo posilniť organizmus športovca. Hmaty sa prevádzajú tak, aby bol zlepšený odtok krvi a lymfy, a tým zosilnenie odplavovania odpadových látok z tkanív. Dôsledkom toho je lepšie prekrvenie a výživa tkanív a tým i rýchlejšia regenerácia.

Masáž pohotovostná sa vykonáva tesne pred výkonom alebo pred namáhavým tréningom a slúži ako súčasť rozcvičenia. V prípade potreby sa môže uskutočňovať ako dráždivá, alebo ukľudňujúca a tým významne napomôcť k regulácii predštartových stavov športovca.

[/mkdf_accordion_tab][/mkdf_accordion]

Call Now